Etkinlikler

 • Ferhat Göçer Hollanda'yı salladı

  Arnhem şehrinde yeni yapılan Musis Sacrum salonunda Mystiek Prductions’ın organize ettiği Ferhat Göçer konserine Çarşamba günü olmasına rağmen 350 kişinin üzerinde seyirci katıldı.

 • Bahçeli: ABD'nin yaptırım kararı kepazeliğin somutlaşmış halidir

  MHP lideri Devlet Bahçeli, ABD'nin skandal yaptırım kararının ardından yaptığı açıklamada, ABD'nin yaptırım kararı kepazeliğin somutlaşmış halidir. Milliyetçi Hareket Partisi oyunu görmüş, ahlaksız oyuncuları tanımıştır. Ne Sayın Cumhurbaşkanı ne de bakan

 • Hakan Çavuşoğlu’nun yeni görevi belli oldu

  Anavatan Türkiye'de 24 Haziran genel seçimlerinde Bursa'dan yeniden milletvekili seçilen eski başbakan yardımcısı Batı Trakyalı Hakan Çavuşoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin yeni oluşan yönetiminde İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı oldu.

 • Erdoğan Beştepe'de şehit yakınları ve gazileri ağırladı

  Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldiği yemekte konuştu. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "15 Temmuz'u önemsizleştirmeye çalışanlar ülkemize ve milletimize karşı ruhlarında biriktirdikl

 • Başkan Erdoğan 15 Temmuz'da milletiyle buluştu

  Başkan Erdoğan, 15 Temmuz ile demokrasimizin rüşdünü tüm dünyada ispat ettik. İnşallah ülkemizde artık darbe defterini bir daha açılmamak üzere kapattık dedi.

 • Yeni Meclis Başkanı Binali Yıldırım oldu

  TBMM Genel Kurulunda yapılan oylamada, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, 335 oy alarak TBMM Başkanı seçildi. TBMM Başkanı Binali Yıldırım Meclis Başkanlığı görevini devraldı.

 • Başkan Erdoğan'ın 15 Temmuz programı belli oldu

  Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"nde şehitlerin kabirlerini ziyaret edecek, şehit yakınları ve gazilerle öğle yemeğinde bir araya gelecek. Erdoğan, İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Şehitler Anı

 • Sırakaya’dan diaspora atağı

  AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya TBMM’de yemin eder etmez çalışmalarına başladı. Sırakaya, çocuk, genç, yaşlı, kadın ve erkekleri kapsayan geniş yelpazedeki Türk diasporasını güçlendirmek için yapılacak çalışmaları Avrupa’nın Sesi’ne değerlen

 • Başkan Erdoğan Yeni Kabine'yi açıkladı

  Yeni sistemin ilk Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine'yi açıkladı. İşte Yeni Sistemin başkan yardımcıları ve Kabine'nin ilk isimleri. Hangi bakanlığa kim getirildi? Yeni bakanlar kimler? Yeni Kabine'nin listesi burada...

 • Tekirdağ'da tren kazası

  Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde Sarılar köyü yakınlarında yolcu treni, vagonlarından bir kısmının raydan çıkması sonucu devrildi. Kazanın yağmur raylarının altını esnettiği için meydana geldiği tespit edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım kaza ha

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye mesajı

  T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorlu'daki tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için bir taziye mesajı yayımladı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMM'de yemin etti!

  24 Haziran seçimlerinde en yakın rakibinin 11 milyon üzerinde oy alarak tarihi farkla yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'ye geldi. Erdoğan yeni sistemin kurucu başkanı olarak mecliste bugün yemin etti. Yemin ettikten sonra basın mens

 • Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tarihi gün

  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yeni sistemin ilk Başkanı Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni düzenlendi.

 • Hakan Çavuşoğlu milletvekilliği yeminini etti

  Türkiye’de 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan seçimlerde Batı Trakyalı Hakan Çavuşoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Bursa milletvekili olarak yeniden seçilerek TBMM’deki törende milletvekilliği yeminini etti.

 • Zafer Sırakaya milletvekilliği yeminini etti

  Uluslararası Demokratlar Birliği eski genel başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yemin ederek yeni görevine başladı.

 • Zafer Sırakaya YTB Başkanı Abdullah Eren’i ziyaret etti

  AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Sayın Abdullah Eren’e nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

 • Mustafa Yeneroğlu YTB Başkanı Abdullah Eren’i ziyaret etti

  AK Parti İstanbul Mileltvekili Mustafa Yeneroğlu YTB Başkanı Abdullah Eren’i makamında Ziyaret etti.

 • YSK yurtdışı sandıklarına dair resmî sonuçları açıkladı

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 24 Haziran seçimlerine ilişkin resmî sonuçları açıkladı. Yurtdışı seçmenin oy sayısı ve oranları da yer alıyor.

 • Güçlü ekonominin önü açıldı

  Seçim sonuçlarıyla güçlü ekonominin önünün açıldığını söyleyen iş dünyası temsilcileri, Türkiye yeni bir döneme girdi. Artık gündemimizde sadece yatırım, üretim ve ihracat var dedi.

 • Batı Trakyalı hemşehrimiz Hakan Çavuşoğlu yeniden milletvekili seçildi

  Türkiye’de 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan seçimlerde Batı Trakyalı hemşehrimiz Hakan Çavuşoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Bursa milletvekili olarak yeniden seçildi.

 • Haydi Türkiye sandığa

  Türkiye’de kayıtlı 56 milyon seçmen cumhurbaşkanı ve milletvekilliği seçimleri için bugün sandığa gidiyor. Vatandaş güçlü Türkiye, istikrar ve huzur için oyunu sandıkta kullanacak.

 • Millet Erdoğan'ı Başkan yaptı

  24 Haziran seçimleri Türkiye'de birçok değişikliği beraberinde getirdi. Sonuçların açıklanmasıyla Anadolu ihtilali olarak yorumlandı. Sandık başına giden millet Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı yaptı.

 • Devlet Bahçeli'den Erdoğan'a tebrik

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı seçim başarısından dolayı tebrik etti.

 • Rekor katılım oranı

  24 Haziran seçim sonucu giderek netleşiyor. Cumhur İttifakı'nın zaferi kesinleşti. Seçimlere yüksek bir katılım gerçekleşti. 2015 Kasım seçimlerinde seçmen sayısı 56 milyon 949 bin iken, kullanılan oy sayısı 48 milyon 537 bin ile katılım oranı yüzde 85.2

 • Erdoğan'dan Cumhurbaşkanlığı tecrübe ister mitingleri

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un 5 ilçesinde düzenlediği mitinglerle halka seslendi. Erdoğan Esenyurt ilçesinden başladığı mitingleri sırasıyla Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece ve Eyüp Sultan'daki mitingler izledi

 • Sırakaya, Avrupalı Türk’ün ümidi oldu

  Avrupalı Türklerin Ankara’daki sesi olmaya hazırlanan UID eski genel başkanı Zafer Sırakaya, Avrupa’daki seçim çalışmalarını tamamladıktan sonra Türkiye’de seçmenlerle bir araya geliyor.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Halka Hizmet bizim işimiz

  Yenikapı tarihi mitinglerinden birini daha yaşadı. Milyonlarca İstanbullu bayram tatili demeden yağmur demeden AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitingi için Yenikapı'ya akın etti. Yenikapı'da milyonlarca İstanbullu'ya hitap eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel

 • Yurtdışı Türkler Başkanlığına (YTB) Abdullah Eren atandı

  T.C. Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'na (YTB) Cumhurbaşkanı başdanışmanı olan Abdullah Eren atandı.